Diziler

Nefes Nefese oyuncuları kimler? Konusu nedir?

nefes nefese Nefes Nefese oyuncuları kimler? Konusu nedir? 5b0ffe1f66a97c43510e3a73

Uğur Yücel’li Nefes Nefese yakında Star TV’de başlıyor. Dizi başlamadan önce oyuncu kadrosu ve konusu merak edilmeye başlandı. İşte dizisi hakkındaki ayrıntılar…

Star TV’de iki yeni proje başlıyor bunlardan ilki “Kalbimin Sultanı” diğeri ise “Nefes Nefese” dizisi… Her iki dizi de yakında başlıyor… En dikkat çeken proje ise Uğur Yücel’li Nefes Nefese yapımı gözüküyor. Diziseverler şimdiden oyuncuları ve konuyu merak ediyor.

NEFES NEFESE KONUSU

Çekimleri Adana ve Antakya’da devam eden Nefes Nefese, Berlin’de, babası Ayaz Kıran’la (Uğur Yücel) sakin bir hayat süren Rüya’nın (Melisa Şenolsun) bir gün hiç görmediği annesinin Suriye’de olduğunu öğrenmesiyle başlıyor. Annesinin hayatta olduğunu öğrenen Rüya için işgal altındaki köye girmenin tek yolu Boran’la (Nick Xhelilaj) sahte bir evlilik yapmak. O güne kadar babasının dizinin dibinden ayrılmayan Rüya bu tehlikeli yolculuğa çıkmayı kafasına koyar. Ve yolu, altı yıl sonra ilk kez evine dönen Yusuf’la (Şükrü Özyıldız) kesişir. Suriye’deki annesini ararken Antakya’da kalabalık bir ailenin ve bambaşka bir maceranın içinde bulur kendini. İçine düştüğü tehlikeli maceranın baş mimarı, karanlık yönünü hiç bilmediği Atmaca lakaplı babasıdır.

NEFES NEFESE OYUNCULARI

Başrollerinde Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun’un yer aldığı, başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Nefes Nefese’de; Şebnem Hassanisoughi, Caner Şahin, Ezgi Şenler, Gülçin Şantırcıoğlu, Nik Xheliau, Zeyno Eracar, Macit Sonkan, Deniz Hamzaoğlu, Sezer Avcı, Hülya Duyar, Serkan Genç, Mehmet Akif Özdemir, Yelda Püsküllü, Nur Güven, Seçkin Şahin, İpek Ayaz Kortunç, Zeynep Anacan, Pınar Erincin, Burak Zereyalp, Doğukaan Uğurlugülbüken, Derin Oflaz, Asil Yıldırım rol alıyor.

Yönetmen koltuğunda ve başrolünde usta oyuncu Uğur Yücel’in yer aldığı Nefes Nefese’nin, senaryosunu Yabancı Damat, Canım Ailem ve Aramızda Kalsın dizisinden tanıdığımız Selin Tunç yazıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En üste